reklam
reklam
World Press Federation
World Press Federation
Cübbeli Ahmet Hoca’dan çok konuşulacak bir çıkış daha

Cübbeli Ahmet Hoca’dan çok konuşulacak bir çıkış daha

Ahmet Mahmut Ünlü, mart ayının sıkıntılı geçeceğini ifade etti. 15 büyük günahın bu toplumda alenen işlendiğini belirten Ünlü, "Şu lezbiyenlik, eşcinsellik işlerinden taş yağmak üzere, taş... Sahih hadisler buna işaret ediyor" dedi.

ABONE OL
2 Mart 2022 16:01
Cübbeli Ahmet Hoca’dan çok konuşulacak bir çıkış daha
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mart ayını “Belaların arza indiği ay” olarak nitelendiren Ünlü, “Ulemâ buyurmuşlar ki, mart ayının ilk çarşambası, bu da Rumî takvime göre 12 gün sonra girdiğinden, 15 Mart Salı gününü çarşambaya bağlayan akşam agâh (bilgili haberdar) olmamız gerek. Gafillerden olmayalım. Mart ayı biraz sıkıntılıdır. Tehlike ve belalardan sakınmak için sürekli zikirle teyakkuzda olmak lazım. Belalar yağıyor! Şu lezbiyenlik, eşcinsellik işlerinden taş yağmak üzere, taş… Sahih hadisler buna işaret ediyor. 15 büyük günah bu toplumda alenen işleniyor. Belalar gelecek” ifadelerini kullandı.

Bir senelik belalardan kurtulmak için 15 Mart gecesinin ayrı bir önem taşıdığını ifade eden Ünlü, “15 Mart Salı’nın akşam namazını kıldıktan sonra hemen tesbihi elinize alıyorsunuz. 8-10 madde var onları yapıyorsunuz. 12 Fatiha, 100 besmele, 10 La Havle’i Şerif ve salavatlar var. Bu 15 Mart olayı çok önemlidir. Belalardan kurtulmak için bu geceye değer verilmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP