reklam
reklam
World Press Federation
World Press Federation
AK Parti İstanbul Kadın Kolları, İstiklal Caddesi’ne karanfil bıraktı

AK Parti İstanbul Kadın Kolları, İstiklal Caddesi’ne karanfil bıraktı

Haber 7 - AK Parti İstanbul İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanlığı, İstiklal Caddesi'nde terör saldırısının olduğu alana karanfil bıraktı.

ABONE OL
17 Kasım 2022 10:37
AK Parti İstanbul Kadın Kolları, İstiklal Caddesi’ne karanfil bıraktı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rabia İlhan ve beraberindekiler, Taksim İstiklal Caddesi’nde 6 kişinin yaşamını yitirdiği, 81 kişinin yaralandığı terör saldırısının yaşandığı alana gelerek, hayatını kaybedenlerin anıldığı platforma karanfil bıraktı.

Daha sonra gazetecilere açıklama yapan İlhan, AK Parti İstanbul Kadın Kolları olarak, 39 ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle, hain saldırının gerçekleştiği alanda olduklarını söyledi.

Ardından AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan basın açıklaması yaptı.AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan, “Kadınlar olarak terörün karşısında daima dik durduk ve dik durmaya da devam edeceğiz. Bu hain saldırı bizim birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize yapılmış bir saldırıdır. Bu bize Kıbrıs’ın Taksim’den cevabıdır, bu bize Diyarbakır annelerimizin Taksim’den cevabıdır. Bu Sayın Cumhurbaşkanımızın yurtdışı diplomasisine verilen bir cevaptır. Bu hain saldırıyı gerçekleştirenler, buna maşa olanlar şunu bilmelidir ki; annelerin acısı büyük olduğu kadar ahları da büyük olur. Annelerin ahının bulunduğu yerde kimse yaşayamaz. Biz terör örgütlerinin tamamını annelerin ahında yok etmeye hazırız. Acımızı yüreğimize gömüp, siyasetten ekonomiye, akademiden sağlığa her sektörden kadınlarla mücadelemize devam edeceğiz. Bugün İstanbul’da 39 ilçe kadın kolu başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte bunu ifade etmek için buradayız. Ailelerimizin her zaman yanında olacağız, Allah devletimize zeval vermesin diyoruz. Sayın Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde birlik ve beraberliğimizi herkese, her şeye rağmen devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP