reklam
reklam
World Press Federation
World Press Federation
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023’te son kez aday olacağını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023’te son kez aday olacağını açıkladı

ABONE OL
12 Aralık 2022 11:42
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023’te son kez aday olacağını açıkladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun’da gerçekleştirilen toplu açılış töreninde “İnşallah, 2023’te milletimizden kendi adımıza son defa istediğimiz destekten alacağımız güçle Türkiye yüzyılının inşasını başlatıp, bu kutlu bayrağı gençlerimize teslim edeceğiz” diyerek 2023’te son kez cumhurbaşkanı adayı olacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Samsun’da toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan, muhalefeti de hedef aldığı konuşmasında, son defa aday olacağına ilişkin şunları söyledi:

“Derenin taşıyla derenin kuşunu vurma misali, sinsi alçaklıkların hepsinde kendi insanımız kullanıldı. Alevi-Sünni dediler; sağcı-solcu dediler; ilerici-gerici dediler; Kürt-Türk dediler, hep bizi birbirimize kırdırdılar. Sadece PKK ve FETÖ terör örgütlerinin ülkemize insani maliyeti bile 10’larca yıla bedeldir. Türkiye bu tuzakları çözdükçe adete kendine gelmiştir. 

12 yıl önce, 2023 hedefleri ile milletimizin huzuruna çıktığımızda birileri kıt aklınca bizimle dalga geçmişti. Aradan geçen yıllar boyunca bu hedefleri hayata geçirerek bugünlere geldik. 

İnşallah, 2023’te milletimizden kendi adımıza son defa istediğimiz destekten alacağımız güçle Türkiye yüzyılının inşasını başlatıp, bu kutlu bayrağı gençlerimize teslim edeceğiz. 

Seçime kadar girmedik ev, kazanmadık gönül bırakmamanızı bekliyorum. Kale içeriden fethedilir. Kalenin içinde kim var? Bayanlar var. Bayanlarla bu işi bitirdik mi 2023 bitmiştir.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP